Super Mario: Mario Forever - nejlepší mario hra všech dob!

Mario hry a Super Mario

O vynikající super mario plošinovce Mario Forever (označení Super Mario Forever není oficiálním názvem hry, přivlastek Super se u této hry nepoužívá) jsem se dozvěděl již v listopadu 2004, když jsem vložil do své CD mechaniky Chip CD 11/04. Hra se mi moc líbila a velmi mě zaujala. Po čtvrt roce jsem se nedostal ani z 3. Worldu, a tak jsem na Mario hry na nějaký čas zapomněl. Vrátil jsem se k nim po dvou letech, ale s větším úspěchem. Překážkou pro mě již nebyl World 3, nýbrž World 6. Nyní Super Maria nehraji, jenom pro vytvoření nějakého návodu, protože na hry nemám čas. Hru jsem nedohrál, ale dostal jsem se až do levelu 8-2 (včetně projití Worldu 7). Várku těch nejlepších screenshotů ze hry Mario Forever můžete vidět zde.

Následující odstavec byl stažen ze serveru Hrej.cz. Musel jsem text poupravit, jelikož neobsahoval správné informace.

Nejlepší super mario, to je Mario Forever!

Mario Forever je bezesporu tím nejlepším freewarovým klonem slavné arkády, jaký je momentálně k mání. Polští autoři z Buziol Games vytvořili megalomanské dílo - osm světů s rostoucí obtížností, jeden nápaditý level střídající druhý, skryté bonusy a herní systém, který je jednoduchý, ale přitom neuvěřitelně chytlavý. Na dohrání Maria Forever nestačí ani týdenní dovolená (jak se autor tohoto popisku přesvědčil na vlastní kůži), obtížnost ale není frustrující. Je velká zábava prozkoumávat, jak na létající ryby, žravé květiny vylézající z trubek, nebo třeba rafinovanou soustavu ohnivých koulí. Autoři hýří nápady: jsou tu různé druhy nepřátel, pojízdné plošinky, běhy o život, když úroveň neúprosně scrolluje a tlačí panáčka vpřed, podvodní útěky před dravými rybami - co jen si člověk v mariovské arkádě dovede představit, to mu Buziol Games naservírují. Hratelnost byla dotažena vskutku snad k maximu, audiovizuální provedení pak zachovává retro styl, přitom je ale dostatečně technicky kvalitní, aby neurazilo žádného fajnšmekra. Jednoznačná plošinová jednička současnosti!

Hlavní menu hry Mario Forever
Takto vypadá Hlavní menu hry mario.

Doufám, že tato skvělá hra si najde místo i ve vašem počítači. Tuto nejlepší Mario hru můžete stáhnout v sekci Download.

O webu hry Super Mario Forever...

Předchozí verze těchto Mario stránek byla jako součást webu Neddy.eu (dříve Neddy FBI). Průměrná denní návštěvnost stránek byla v té době 10 návštěv, po půl roce již 30 návštěv a nyní, na oddělených a přepracovaných stránkách, si tento web prohlédne přes 200 Mario pařanů za den!

Líbí se vám mario hra a tyto stránky? Podpořte je!

Super Mario je velice oblíbená mario hra a Mario Forever to jen potvrzuje. Tyto stránky se snaží o rozšíření této super hry mezi nejvíce lidí. Baví vás mario hry? Máte svůj Blog? Fórum? Osobní stránky? Tak na ně, prosím, umístěte odkaz, nejlépe ve tvaru: <a href="http://www.super-mario-hra.cz/" title="Mario hra">Super Mario hra</a> (HTML kód). Přispějete tím nejen k rozšíření hry, ale i ke zkvalitnění webu - více návštěv = větší motivace hře věnovat více času, napsat návody, radit v diskuzi...

Pokud máte taky nějaké dobré stránky věnované hře, můžu i já výměnou umístit odkaz, což vám také zaručí vyšší návštěvnost.

Nejlepší PC Super Mario, to je hra Mario Forever!

Vytvořil Karel Řehák. TOPlist